Menu

Mercedes Sprinter (Şoförlü Hizmet)

0 ₺

| Günlük Fiyat

Özellikler

Model : Sprinter Klima : Dijital
Vites : Manuel Yakıt : Dizel

Fiyat

4 - 7 Gün : 0 ₺ 8 - 15 Gün: 0 ₺
16 - 30 Gün : 0 ₺ 30 - 99 Gün: 0 ₺

Mercedes Sprinter kiralama haftalık aylık ve yıllık kurumsal filo kiralama hizmetleri.

Yurtiçi Yurtdışı transfer ulaşım hizmetleri.

Sadece Şoförlü Kiralama Hizmetimiz vardır.

Onur Rent A Car & Vip Transfer
   
Onur rent a car firmamız ait tüm araçlarımız D2 ve B2 belgeli olup yurtiçi ve yurtdışı yolcu taşımaya yetki belgesi araçlarımızda mevcuttur.

Firmamızda Mevcut Mercedes Vito Vip, Mercedes Sprinter 9 kişilik ve Mercedes Sprinter 16 kişilik tüm araçalrımız vip dizayn edilmiştir. Araçlarımız standart minibüs değildir mevcut fotoraflar için iletişeme geçmeniz yeterli.

Onur Rent A Car, Çanakkale Havaalanı (Airport) transfer, Çanakkale Otel transfer, Çanakkale Vip Transfer, Çanakkale Transfer, sizin istekleriniz doğrultusunda kişiye özel hizmet prensiplerimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

Onur Rent A Car değerli müşterilerimiz programları doğrultusunda günlük Abide(Şehitlik), Truva, Kazdağ, Bozcaada Gökçeada ve Assos gezilerinde dilediğiniz segmentteki araçlarımızla konforlu yolculuklar dileriz.


Binek Sedan Hatcback 
B, C sınıfı
Binek Sedan Lux 
D sınıfı
Vip Minibüs
4 veya 8 kişilik
Minibüs 
8 - 14 kişilik
Midibüs
21 - 31 kişilik
Otobüs
45 Kişilik

Çanakkale Vip (Shuttle) Transfer
İstanbul Havaalanı (Airport) Transfer
Canakkale Bursa Transfer
Canakkale Truva (Troia) Transfer
Canakkale İzmir Transfer
Canakkale Bandırna Transfer
Canakkale Şehitlik Abide Transfer
Canakkale Assos Berhamkale Transfer
Canakkale Gökçeada İmbros Transfer.
Canakkale Bozcaada Tenedos Transfer
Canakkale Havaalanı (Airport) Otel Transfer

Sevgili Misafirler,

İşletme olarak en birincil görevimiz sizleri gideceğiniz yerlere güvenli, rahat, konforlu bir şekilde trafik kurallarına uyarak ulaştırmaktır.Başlangıç noktasından (havalimanı, herhangi bir buluşma yerinden) varacağınız yere kadar emin ellerde hizmet sunmaktayız. Arzu ettiğiniz takdirde araçlarımızda bebek koltuğu sunulmaktadır. 0-6 yaş aralığı çocukların transferi ücretsizdir. Sizlere onaylamış olduğumuz tarifenin haricinde herhangi bir ilave ücret talep edilmeyecektir. Danışmak ya da kendi programınıza belirlemek istediğiniz hallerde bizimle telefon ve mail aracılığı ile 7 gün 24 saat iletişim kurabilirsiniz. Yapmış olduğunuz transfer rezervasyonlarının iptalini ya da değişikliğini 24 saat önceden bildirimde bulunmanız hizmet kalitemiz açısından önemlidir.


Buluşma Yeri

Havalimanı yolcu geliş kapısında personelimiz tarafından “ONUR RENT A CAR” olan tabela ile karşılanacaksınız. Rezervasyon konfirmelerinizi yanınızda getirmeniz daha rahat ulaşım ve buluşma açısından yararlı olacaktır. Havalimanı içinde, pasaport kontrolünde veya bagaj alımlarında sorun yaşamanız halinde lütfen bize bilgilendirme yapınız, görevli personelimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Havalimanı Transferi

Yapacağınız rezervasyonlardaki bilgilerinizin doğruluğu sizlere daha iyi bir hizmet sunmamızı mümküm kılar. Lütfen onay mailinizi inceleyip doğruluğundan emin olunuz. Zamanında buluşma noktasında olmayı taahhüt eder, uçak gecikmelerinde veya elveriş durumlarda ilave ücret talep edilmez.
 

 

Whatsapp Destek

Onur TORAN

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?